Služby pro nevěsty

Koordinace svateb:

      Svatba je organizačně náročná událost a proto přicházíme my, abychom vše řádně a dle vašich představ zorganizovali. Provedeme Vás přípravou svatby krok za krokem, bez zbytečného stresu nebo starostí. Jsme tým profesionálů s originálními nápady a chutí udělat Váš den „D“ co nejkrásnější a hlavně nezapomenutelný. Každou svatbu plánujeme jako by byla naše vlastní.

     Při plánování svatebního dne je pro nás vždy na prvním místě Vaše představy a sny. Vaší kreativitě a originalitě se meze nekladou. Rádi se s Vámi sejdeme na první nezávazné schůzce, kde nám vše sdělíte, a my na základě těchto informací vám zpracujeme cenovou nabídku. Naše agentura je připravena Vám zorganizovat kompletní svatbu na klíč dle vašich přání nebo můžete využít jen část našich služeb.

      Jednou z nejdůležitějších částí je výběr lokace na obřad a hostinu. Zde si můžete vybrat od prosté svatby ve stodole, přes svatbu na zámku až po svatbu v zahraničí u moře. Samozřejmostí je i výběr stylu, ve které svatba bude probíhat. Tím se rozumí, že jsme schopni zajistit dobové kostýmy nebo stylizaci do různých filmových hrdinů, ale i svatby s adrenalinovým zážitkem.

      Při konzultaci s Vámi probereme vše detailně jako např. kapacitu místa, výhody i nevýhody, volné termíny atd. Při výběru místa na hostinu je důležité vědět počet hostů a náročnost gastronomie. V nabídce máme několik osvědčených dodavatelů, které si pečlivě vybíráme. Jakmile je vybráno místo, provedeme rezervace data svatby v součinnosti s příslušnou matrikou, farností nebo případně oddávajícím z jiné církve. Vyřídíme a podáme veškeré dokumenty, zajistíme veškerou dokumentaci, tlumočení a soudní překlady.

    Navrhneme pro Vás celkový design a výzdobu, vybereme nejvhodnější dekorace dle stylu svatby, zajistíme ubrusy, prostírání i originální květinovou výzdobu. V zábavnější části příprav společně prohlédneme svatební oznámení  a snubní prsteny. Společně vybereme vhodného fotografa, poslechneme si ukázky hudby, ochutnáme menu a víno, svatební dort i koláčky. Dále vám pomůžeme s výběrem šatů, ať už si je budete chtít koupit, půjčit a nebo si je necháte navrhnout a ušít na míru. Koordinátorka Vám poradí kolik čeho objednat, společně sestavíme zasedací pořádek, naplánujeme celý svatební den do nejmenšího detailu, aby vše plynule navazovalo. Zajistíme pro Vás vše ostatní dle Vašeho přání.

 

 


EGO

Obchod Ego je již řadu let v Havlíčkově Brodě předním prodejcem hodinek, šperků a spodního prádla. Nabízíme též široký sortiment snubních prstenů, které se vyrábí na zakázku dle vašich představ a požadavků. Neváhejte se na nás s důvěrou obrátit, těšíme se na Vás.

Ego
Smetanovo nám. 261 (vedle FÚ)
58001 Havlíčkův Brod
www.egohb.cz
E-mail: sperkyhorni@egohb.cz
telefon: +420 725 936 878
Otevírací doba:
Po-Pá: 08.00 – 17.00
So: 08.00 – 11.30

Hradební 5440/1 – 1NP
586 01 Jihlava
E-mail: cityjihlava@egohb.cz
telefon: +420 722 944 098
Otevírací doba: Po – Ne 9.00-21.00

 

970x250b-1430201186.png