Hudba a zábava

Marcus Burian

Dj, Producer & promotér v jedné osobě, vystupující pod uměleckým jménem Marcus Burian je rodák z Chýnova u Tábora. Dnes majitel MB SERVIS PRODUCTION – https://www.facebook.com/MBservisproduction
Aktivně hraje od roku 2002 a začátky patří mladovožickému klubu Atlanta, Milenium Tábor či Klubu v Horní Bříze na Plzeňsku.
Moderuji různé sportovní a kulturní akce a poslední dobou mě hodně očarovaly i svatby 🙂
Mám hodně zkušeností v oboru…..za mixem jsem zhruba cca 15 let
Chtěl bych si svoji působnost ještě rozšířit a proto na sobě stále  více pracuji.
Živím se hudbou už dlouho. Vlastním a pracuji s vysoce profesionální aparaturou.
Samozřejmostí je pro mě důležitá profesionalita, která je pro mě na prvním místě a samozřejmostí je také pro mě spokojenost zákazníka, která je velmi důležitá.
Mám mnoho zkušeností jak se svatbami tak s modními přehlídkami,firemními večírky jak pro malé tak i pro velké firmy.
Mám zkušenosti jak s ozvučením tak i osvětlením atd.
Sám pořádám párty a pracuji i pro svatební agentury po celé ČR

DJ & PRODUCER
MARCUS BURIAN
Oficiální stránka interpreta:
Telefon: 775258844

 


 

 

Hudební skupina Rhytmic

Jsme hudební skupina mladých energetických lidiček, kteří již 17 let hrají na svatbách, plesech, zábavách a třeba i narozeninách. Hrajeme od lidovek, popu a také i rocku tak jako na každé pořádné zábavě ve složení: klávesy, bicí, akustická kytara, elektrická kytara, konga, perkusní nástroje, zpěv a vokály. Skladby doplňujeme o nové kousky, takže jsme v obraze současné hudby.  Máme vlastní dostatečné ozvučení a osvětlení jak pro malé prostory, tak i pro velké sály. Ceny jsou vždy dle dohody a možnostech ( objednavatel – hudební skupina ). Důraz klademe na to, aby si každý mohl zazpívat a zatancovat. Protože: ,,Co tě baví, to tě neunaví…,,
 

 
  
 DJ produkce
DJ na svatbu, oslavu či na narozeniny včetně moderování vašich soutěží, různých programů atd. Vlastníme potřebné ozvučení a osvětlení pro zpříjemnění prostoru produkce. Uděláme vše, co je v našich silách, abychom vyhověli veškerým vašim přáním a zahráli vše, co máte rádi. Hudba a hraní je náš velký koníček, který milujeme a pro který žijeme. Věříme, že společně připravíme a doladíme veškeré podrobnosti, aby váš večer byl ten NEJ…
 

Moderování:

Hledáte moderátory? Nabízíme profesionální moderátory s bohatými zkušenostmi.

Moderujeme:

 • Maturitní plesy
 • Společenské plesy
 • Soukromé akce
 • Městské slavnosti
 • Módní přehlídky
 • Vánoční večírky
 • Pořady pro děti, aj.
  E-mail: rhytmic@seznam.cz
  Facebook: Hudební skupina Rhytmic

  Tel: +420 605 111 371


Arscamerata

Jsme hudební skupina z Humpolce zabývající se interpretací historické a lidové hudby. Pravidelně vystupujeme na různých středověkých slavnostech, jarmarcích, trzích atd. Pravidelně nás můžete potkávat na Středověkých slavnostech na hradě Orlík nad Humpolcem, na Nočních prohlídkách na hradě Lipnice nad Sázavou a na jarmarcích na hradě v Ledči nad Sázavou. Součástí naší prezentace je hraní v dobových kostýmech.

V různě obměňovaném seskupení spolu hrajeme od roku 2012. Naší uměleckou vedoucí je Jana Sankotová, která učí na Základní umělecké škole Gustava Mahlera v Humpolci. Všichni členové jsou bývalými nebo současnými žáky hudební školy.

V současné době hrajeme v seskupení:

Jana Sankotová – zpěv, flétny
Radek David – kytara, zpěv
David Machek – zpěv
Jana Dvořáková – zpěv
Monika Machková – zpěv, flétny
Tereza Kutišová – flétny
Ivana Fialová – rytmika

Počet členů lze podle potřeby redukovat. V našem repertoáru máme romantické písně, které se hodí ke svatebnímu obřadu i písně veselé a pijácké, pro pobavení ke svatební hostině a zábavě. Jsme zvyklí hrát ve venkovních prostorech i v místnosti.

ArsCamerata

Web:  http://ars-camerata.webnode.cz/

Facebook stránka:  https://www.facebook.com/Ars-Camerata-175771159260349/

Bandzone:  http://bandzone.cz/arscamerata

Kontakt:
tel: 720 513 020, 605 155 548
E-mail: arscamerata@email.cz

 
 
 

 


 Generace

Pocházíme z Kamenice nad Lipou. Máme odehráno nespočet svateb, narozeninových oslav, plesů i tanečních. Kapela byla založena v roce 1990, jsme zkušení hudebníci.
V současné době má kapela 4 členy – klávesy, dvě kytary, zpěvy. Jsme schopni a ochotni dojet po celé ČR, avšak soustředíme se právě na Vysočinu.
Hrajeme všechny žánry, od dechovek, přes starší českou a zahraniční hudbu, po nejnovější hity.
Máme vlastní aparaturu včetně vlastního osvětlení.
Základní cena za produkci je 6 tisíc korun + cestovné, dále se pak odvíjí od požadavků zákazníka.

V případě jakýchkoliv dotazů prosím volat
Arnošt Moravec, tel. 730 552 381 nebo 723 017 471.


Kapela ROURA

Jsme kapela ROURA a naše hudba učiní z vaší svatby party, na kterou budou všichni dlouho vzpomínat! Vystupujeme ve složení zpěvačka, klávesy, basa, bicí, trumpeta a saxofon. Zahrajeme vám současné i minulé české i světové popové hity od těch největších hudebních ikon a také skladby ke standardním a latinskoamerickým tancům.
Více naleznete na našem webu nebo Facebooku.
Tel: 732 905 776
E-mail: kapelaroura@gmail.com
 
 

 


So Fine

Dovolte mi, abych Vám představil hudební skupinu So Fine v čele s britským zpěvákem Gedem Maloney, která se svým repertoárem toho nejlepšího z anglo-amerického rocku a popu patří ke špičce v produkci hudebního programu pro eventy jakéhokoliv druhu – firemní party, VIP akce, svatby a oslavy, městské slavnosti, festivaly a jiné. Hovoří za nás reference a spokojenost všech pořadatelů a společností, se kterými jsme spolupracovali.

Hlavní setlist kapely je tvořen těmi největšími hity rocku a popu od šedesátých let až po současnost – např. The Beatles, Sting, Pink Floyd, INXS, Seal, Oasis, U2, Bruce Sprigsteen a mnoho dalších.

V současné době nabízíme také samostatný program U2 TRIBUTE, sestávající výhradně ze skladeb této legendární kapely, který si díky jedinečné interpretaci našeho britského zpěváka získává stále větší ohlas a jedná se v podstatě o unikátní revival U2 v rámci České republiky.

V neposlední řadě se zabýváme také autorskou tvorbou, již jsme nedávno představili v rámci turné Miro Žbirky Abbey Road Night.

SO FINE – Rostislav Máca
RM production – zastoupení Jany Kratochvílové, Martina Písaříka, Jana Kalouska,
Vlastimila Harapese ..
Rostislav Máca
Tel: 604 892 103
E-mail: rmproduction@seznam.cz
www.rm-production.cz www.martinpisarik.cz
www.atares.cz
www.sofine.cz


DJ Miloš Kundrát

 
 

 

 

 

MOTTO:
„Svatba by neměla být diskotékového charakteru. Měla by naopak být nezaměnitelnou událostí, která nesplyne s dalšími diskotékovými večery, které novomanželé mohou se svatebními hosty prožít kdykoliv jindy a jinde.“
 

Moravák každým coulem, co nepokazí žádnou zábavu – to je DJ Miloš Kundrát. Díky bohatým zkušenostem, profesionálnímu přístupu a kvalitní zvukové a světelné technice velice snadno zapadne do Vašeho svatebního dne a stane se jeho nedílnou součástí. Volbou Miloše získáte nejen jistotu poskytnuté služby na profesionální úrovni a jistotu, že nezůstanete v den svatby bez DJ, ale na svatbě budete mít reprezentativně vystupující osobu, která se postará o zábavu a vlídným, přátelským přístupem zaujme Vaše svatební hosty napříč generacemi. Společenský oděv a příjemné vystupování je Milošovou silnou stránkou. Jeho dlouholeté zkušenosti jsou znát nejen v jeho uceleném a nenásilném projevu, ale i v přístupu ke všem svatebním hostům. Miloš Vám nikdy ze svatby neudělá diskotékovou párty, ale nezapomenutelný svatební den příjemný i pro starší svatební hosty.

E: kontakt@miloskundrat.cz
T: 777 156 786