Foto, video a tisk

Vilifoto.cz – Aleš Vilík Velich

Snažím se, aby moje fotografie tento okamžik zachytily co nejvěrněji, vaše spokojenost je pro mě prioritou. Fotím po celé republice, ale i v zahraničí. 

Nabízím individuální přístup, na základě vašich představ o svatebním dnu, můžete mít jak celodenní fotografickou svatební péči nebo můžu zachytit jen to důležité. Snažím se aby cena vždy odpovídala vynaložené práci a proto nemám žádné balíčky podle času stráveném na vaší svatbě. Cena se odvíjí od počtu upravovaných fotografií. Vždy se domluvíme na konkrétní představě na základě které vám vypracuji přesnou nabídku.

Standardně dodávám  ze svateb cca 80 upravených fotografií a cca 150 momentek se základní úpravou. Všechny fotky dostanete jak v barevné tak i v černobílé verzi na flash disk nebo CD. Samozřejmě Vám mohu zajistit také kvalitní tisk ve všech formátech a na všechny možné materiály.  

Více informací telefonicky nebo při osobním setkání. Termín si prosím rezervujte s dostatečným předstihem.

 

Svatební tiskoviny

Mimo fotografií vám rád zajistím také veškeré svatební tiskoviny s originálním designem jako jsou například svatební oznámení, pozvánky ke stolu, jmenovky, svatební noviny atd. Tiskneme na všechny druhy materiálů včetně potisku látky, dřeva, PVC a kovů. V nabídce nechybí ani ruční řezbářské práce, gravírování, řezání laserem a další technologie. Nemáme stovky vzorků, vše se snažíme dělat na zakázku a originálně.

V současné době jsou také velmi moderní tzv. svatební webové stránky, které vám také rád připravím.

Vilifoto.cz – Aleš Vilík Velich

www.vilifoto.cz

www.facebook.com/vilifoto.cz

tel: 734 128 156

_____________________________________________

Zachováme zážitky – Video a foto

Svatba je start nového životního období, začátek, který si rozhodně zaslouží být zdokumentován.

Na tento osudný den budete určitě celý život vzpomínat, ale co jiného než právě krásné fotografie a video Vás vrátí kdykoli zpět do toho nejkouzelnějšího dne?

Jestliže chcete mít krásnou vzpomínku za krásnou cenu, neváhejte nás kontaktovat.

www.zachovamezazitky.com

E-mail: zachovamezazitky@gmail.com

www.facebook.com/zachovamezazitky/

tel. 602 803 078

TV Studio HB

 Natáčíme a fotíme: přípravy, líčení, příjezd hostů, příjezd ženicha, požehnání, odjezd na svatební obřad a dění před odjezdem, příjezd na místo svatebního obřadu, svatební obřad, gratulace, příjezd na místo svatební hostiny, uvítání, přípitek, svatební hostina, krájení dortu, házení svatební kyticí, sólo pro novomanžele, první tance.
Využíváme vlastní vozidlo. Do 60 km dopravné neúčtujeme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TV STUDIO HB – Zdeněk Secký
www.tvstudiohb.cz
tel: 603 276 283
E-mail: foto.video@seznam.cz

 

Sky-flyers

Potřebujete někoho, kdo zachytí jeden z nejdůležitějších okamžiků ve vašem životě?
Ke každé svatbě přistupujeme ojediněle, a s každým zákazníkem uskutečníme osobní schůzku, na které probereme průběh natáčení celého dne, až po finální střih videa.
Ceny za vyhotovení videa jsou individuální, pro podrobnější informace nás neváhejte kontaktovat na emailu nebo telefonním čísle.

Sky-flyers
http://sky-flyers.cz/
https://www.facebook.com/skyflyers.cz/
E-mail: moviemaking@sky-flyers.cz
tel. 728 159 543


Aneta Ročková – Fotograf
Mým cílem je zachytit neopakovatelné okamžiky Vašeho života. Focení je pro mě vším, miluji tuto činnost a neodolám žádné výzvě ve snaze vyfotit detail Vašeho času.

FOTO Aneta Ročková

www.fotoar.cz

Horní Krupá 119 Havl. Brod, 580 01

Tel: +420 722 765 553

E-mail: info@fotoar.cz

 

 


VANDA PHOTOGRAPHY
Fotografka – Lucie Vaněčková

Jsem svatební a portrétní fotografka. Jsem z Vysočiny, ale nyní působím v Brně, kde jsem si založila i svůj ateliér. Ráda pro Vás zachytím Váš nezapomenutelný den. Jezdím všude po ČR. Nafotím Vás od ranních příprav po večerní zábavu. Na mých webových stránkách naleznete několik možných balíčků, které si můžete objednat. Není problém, ale vše řešit individuálně dle přání a náročnosti klienta. Dále také poskytuji možnost předsvatební schůzky či předsvatebního focení budoucích novomanželů. Spolupracuji s několika profesionálními vizážistkami, takže pokud budete mít zájem ráda předám kontakty. Fotky dodávám v dárkovém balení s flash diskem a s tiskem 30 nejlepších fotografií. Pokud Vás cokoliv bližšího zajímá neváhejte mě kontaktovat. Budu se na Vás těšit Vanda.

 

Lucie Vaněčková
Komenského 468
664 53 Újezd u Brna

tel: +420 777 907 164

E-mail: vanda-photography@seznam.cz

facebook.com/vanda.photos

www.vanda-photography.cz


R&L Video

Zachytíme každý detail, Vaše emoce a vše důležité, co by Vám mohlo během svatebního dne uniknout Specializujeme se na realizaci svatebních klipů, svatebního videa, maturitního videa, promo videa ad. Jsme mladá krev a na poli audiovizuální tvorby oficiálně působíme od roku 2015. Nebojíme se žádných inovací a jdeme neustále kupředu. Díky moderním technologiím a profesionálnímu přístupu, naše značka na poli audiovizuální tvorby stále roste. Spokojenost našich klientů je pro nás nejdůležitější.

Oblast našeho působení je neomezená, rádi za Vámi přijedeme i na Slovensko.

Jsme tu pro Vás Vaše R&L Video

R&L Video

Roman Vacek a Lukáš Knoll
Tel: +420 604 277 033
E-mail: ralvideo@centrum.cz
www.facebook.com/RaLVideo


Martin Dobrovolný – photography

 
Žiji v Jihlavě, což je téměř uprostřed naší republiky, takže nemám problém dojet na jakékoliv krásné místo, kde budete  mít svatbu. Focení je mou srdeční záležitostí a ne pouze zdrojem obživy, takže krásné záběry jsou vždy na prvním místě. Už samotný proces jejich vzniku je pro mě opravdu naplňující a z povedených výsledků mám vždy velkou radost. Věřím, že je to na mých fotografiích znát. Dokázal jsem skloubit technické znalosti a dlouholetou praxi s výtvarným cítěním, citem pro světlo, situaci a zachycení toho pravého okamžiku. Právě ve fotografii mohu nejlépe uplatnit své nadání a talenty. Jsem rád, že se mohu podílet na těch Vašich nejdůležitějších okamžicích.
 
Martin Dobrovolný – photography
Tel: 777 835 317

 Marie-Anna Krejčí – fotografka

 Jmenuji se Marie-Anna Krejčí, je mi 25 let a vedle zaměstnání v cestovní agentuře se věnuji focení. Fotit mě bavilo snad odjakživa a krůček po krůčku jsem tuto svoji vášeň posouvala na profesionální úroveň. Děkuji, že o mě uvažujete jako o svém fotografovi. I když se někomu může zdát výběr fotografa skoro nedůležitý, pro mě je to zcela zásadní věc. Mým úkolem, který mi zadáváte, je totiž postarat se o uchování toho nejcennějšího, co máte – Vašich radostných vzpomínek. Bude mi potěšením zvěčnit Vaše krásné chvíle tak, aby z nich vyzařovalo kouzlo jedinečného okamžiku, kdykoliv na ně znovu pohlédnete Vy i Vaši blízcí. 
 

Foto na akci & MARY & POPP’S AGENCY 

Specializujeme se na fotokoutky na svatbách, firemních večírcích, maturitních plesech a dalších společenských akcí. Sídlíme v Pardubicích, ale můžeme dojet téměř kamkoliv. Nabízíme velkou škálu možností pozadí, které neustále přidáváme na základě požadavků klienta. Součástí fotokoutku je i velký výběr rekvizit a popisků, který se také přizpůsobuje konkrétní akci. Naše výborná obsluha Vám zajistí kvalitní fotografie, které si můžete hned odnést nebo případně stáhnout z mailu, sociálních sítí nebo ze zaheslované fotogalerie. Jsme schopni také zajistit vlastní grafiku na fotografie.

Kromě fotonaakci.cz máme eventovou agenturu MARY&POPP´S, která se specializuje na dětské akce a oslavy. A jelikož na svatbách je častý problém „hlídání dětí“, tak nabízíme zajištění dětského koutku a programu pro děti (např. malování na obličej, kouzelníci, skákací hrady atd.). Vše řešíme vždy individuálně na základě požadavků a přání zákazníka.