Cukrovinky

Dorty Petra Malinová

Jmenuji se Petra Malinová, už jako malá holka jsem si hrála na cukrářku
a po vyučení jsem si tento sen začala pomalu plnit. Vybudovala jsem si malou firmu v Malčíně u Světlé nad Sázavou, kde pro Vás ráda upeču dorty na různé příležitosti, v nabídce mám také zákusky, minizákusky, koláče a svatební výslužky. Osobní přístup a kvalitní suroviny jsou samozřejmostí.

Na Vaši svatbu podle Vašich přání vytvořím ucelenou kolekci dortů a doplňkových dezertů, ať už v podobě tradičních minizákusků nebo designových kousků jako jsou makronky, semifredy, cupcakes, cakepops
a další.

 Jsem otevřená novým nápadům. Záleží jen na Vás, pro jaký typ dortu se rozhodnete, ať už chcete, aby ladil k šatům, květinové výzdobě nebo svatební tabuli. Společně najdeme takovou podobu dortu, která nejen, že uspokojí Vaše chutě, ale stane se i ozdobou svatební hostiny.

 

Petra Malinová
Malčín 55, 582 91 Světlá nad Sázavou
Tel: 723 565 386
Email: petramalcin@seznam.cz
Facebook: Dorty Petra Malinová


Milovské perníčky

Jsme Milovské perníčky. Máma Petra a dva kluci. Stavíme na hezkých tradicích, poctivé ruční práci a uměleckém poselství šikovných lidí z Vysočiny. Chuť, styl a design našich perníčků a pralinek udělá z každé události okamžik, který bude perfektní. Barevné kombinace, tvary i příchutě sladíme se stylem vašeho velkého okamžiku. Dekorace vašich stolů, výslužky pro hosty a dárky všem, na kterých vám záleží. Jinak, než je obvyklé. Poctivě, s láskou a uměním. Bude nám ctí pro vás péct.

Kontakt: 
Web: https://www.milovskepernicky.cz/

Mgr.Petra Kovaříková
České Milovy 31
592 02 KŘIŽÁNKY
Tel: 420 724 828 287