Květiny a dekorace

FLORIST Barbora Dürschmidová

 

Květiny jsou moje srdeční záležitost. Floristice se profesionálně věnuji 7 let a za tu dobu jsem měla možnost nasbírat plno zkušeností s českými i zahraničními nevěstami, které mi svěřily vytvoření květin a dekorací na svou svatbu. Každá nevěsta je pro mě originál, vždy se snažím svatební květiny zvolit tak, aby podtrhly její osobnost a splnily tajné sny o perfektní svatbě.  Ke každé zakázce přistupuji s pečlivostí a smyslem pro detail a těším se na každou další výzvu, kterou mi svatební floristika přináší. 

 

Na Vaši svatbu zajistím- svatební kytici, korsáže pro ženicha, svědka, tatínky, kytičky pro svědkyni, družičky, maminky, květinové náramky, květinové šperky, květiny do vlasů, na dort, výzdoba svatebního auta, obřadního místa, svatební tabule…

 

Získala jsem jako floristka 1. místo v soutěži svatebních profesionálů Wedding Art Contest 2016.

 

 

Kontakty:

FLORIST Barbora Dürschmidová

Zakázkový floristický ateliér

Tel. 774 974 127

Mail. floristbarbora@centrum.cz

Web: www.floristbarbora.cz

Facebook: www.facebook.com/floristbarbora

Instagram: www.instagram.com/floristbarbora

Adresa ateliéru: Boleslavská 1, Praha – Vinohrady, 130 00

 


Tvoříme z přírody

Vyrábím převážně z přírodních materiálů. Vyberete si zde z široké škály výrobků jako jsou třeba  3D obrazy, svícny k různým příležitostem, závěsné srdce, věnce a aranže na vaše dveře či zdi. Na různé slavnostní příležitosti jako jsou např. svatby, křtiny, Valentýn, narozeniny atd. vám připravím výzdobu dle vašeho přání nebo si můžete vybrat z nabídky již hotových výzdob. Vše stylově i barevně sladím.  Vyrábím také originální dárky a dárkové předměty pro Vaše blízké. Chcete-li si vybavit byt zajímavými a ojedinělými doplňky z přírody, naleznete zde také bytové doplňky a drobný nábytek.
V mé bohaté nabídce naleznete velké množství komponentů k Vaší kreativní tvorbě jako například: dřevěná kolečka a jiné tvary, šišky, kůru, proutí a větvičky, hobliny, sušené květiny a trávy, sušené ovoce, jutové provázky, svíčky, vosky, drobné nářadí a spojovací materiál.

Tvoříme z přírody

Petra Kopicová
tel: +420 737 546 259
E-mail: info@tvorimezprirody.cz
www.tvorimezprirody.cz
Facebook: /tvorimezprirody


Květinové studio Roses for you

Květinové studio Roses for you … víc než obyčejná růže.

Roses for you nabízí různé druhy řezaných květin, ale hlavně nejširší výběr kvalitních růží Equadoru a Kolumbie, které Vás ohromí svou velikostí. Připravíme dekorace pro Váš nejkrásnější den – den svatební. Zdobíme kostely, radnice, svatební hostiny v přírodě i v interiéru to vše na vaše přání. Nabízíme netradiční dárkové kytice i smuteční vazby, hrnkové květiny a v tomto období hlavně jarní dekorace. Jedině u nás můžete koupit exkluzivní růže o velikosti 120cm. Dodáváme dárkové kytice v boxech nebo dárkových krabicích, připravujeme květinové dekorace a aranže k jakékoli příležitosti. Naše květinové studio najdete v Havlíčkově Brodě v obchodním centru pasáž Lucerna. Otevřeno máme v týdnu od 8:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin.
Jdeme s dobou, jsme TRENDY jsme ROSES FOR YOU … víc než obyčejná růže.

Roses for you
pasáž Lucerna
Dolní 3088
580 01 Havlíčkův Brod
Tel: 607 063 940


 
Floristika Sonny

Vystudovala jsem floristiku na Střední škole zahradnické a technické v Litomyšli. Už při škole jsem se věnovala praxi a zamilovala si vázání květin a tvorbu dekorací. Po studiu jsem pracovala v květince a v roce 2013 jsem se rozhodla živit prací, kterou miluji a kterou umím. Od té doby dělám radost všem, kteří to ode mě očekávají
Poskytuji kompletní floristické služby, které ocení především nevěsty. Pro budoucí novomanžele zajistím dekorace na svatební hostinu, na auta nebo kočáry, k rautu, vyzdobím svatební exteriéry i interiéry, samozřejmostí je ženichova klopa, svatební kytice podle požadavků nevěsty, zabývám se i typologickým poradenstvím (jaká barva se k ženě, k jejím svatebním šatům i účesu hodí) a nezapomínáme ani na svědky, družičky a maminky.
Před každou realizací se s nevěstami scházím, abychom probrali jejich představy a společně připravili svatbu snů.
Do letošního roku mi pracovní zázemí poskytoval rodinný dům a všechny dekorace a květiny jsem vytvářela na základě objednávek. Nyní mám nově zařízený obchod v centru Havlíčkova Brodu se standardní otevírací dobou, což nejen nevěstám přinese větší komfort a naopak menší potřebu plánování.
Poskytuji kompletní floristické služby. Kytice Vám na objednání dovezu až domů, po Havlíčkově Brodě ZDARMA. Zajišťuji dekorace na svatby, večírky, rauty, výzdobu interiérů i exteriérů. U mě si vždy vyberete smuteční, dušičkové vazby, ale také vánoční nebo velikonoční dekorace. Vlastnoručně vyrábím svíčky s osobními vzkazy a obrázky, vytvářím originální dárkové kytice, kytice z živých květů nebo aranžmá ze suchých květů. Vše podle představ mých zákazníků.


Soňa Fiedlerová
Květinová výzdoba
Adresa: Dolní 104, Havlíčkův Brod 580 01
IČ: 019 62 353
Tel,: 734 523 948
e-mail: obchod@floristikasonny.cz
www.facebook.com/floristikasonny


Květinová farma FLORATORIUM

 
Jsme malá rodinná farma na Vysočině. Pěstujeme různé květiny k řezu do vázy pro všechny příležitosti a to zcela ekologicky, s příznivým dopadem na přírodu. Nabízíme své jedinečné kompletní květinové služby (vazby, instalace, doprava) anebo i výhodný samosběr našich krásných květin.


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
E-mail: floratorium@email.cz
Telefon: Nela 602 678 772