Květiny a dekorace

 

 

 

 


Květinové studio Roses for you

Květinové studio Roses for you … víc než obyčejná růže.

Roses for you nabízí různé druhy řezaných květin, ale hlavně nejširší výběr kvalitních růží Equadoru a Kolumbie, které Vás ohromí svou velikostí. Připravíme dekorace pro Váš nejkrásnější den – den svatební. Zdobíme kostely, radnice, svatební hostiny v přírodě i v interiéru to vše na vaše přání. Nabízíme netradiční dárkové kytice i smuteční vazby, hrnkové květiny a v tomto období hlavně jarní dekorace. Jedině u nás můžete koupit exkluzivní růže o velikosti 120cm. Dodáváme dárkové kytice v boxech nebo dárkových krabicích, připravujeme květinové dekorace a aranže k jakékoli příležitosti. Naše květinové studio najdete v Havlíčkově Brodě v obchodním centru pasáž Lucerna. Otevřeno máme v týdnu od 8:00 do 17:00 a v sobotu od 9:00 do 12:00 hodin.
Jdeme s dobou, jsme TRENDY jsme ROSES FOR YOU … víc než obyčejná růže.

Roses for you
pasáž Lucerna
Dolní 3088
580 01 Havlíčkův Brod
Tel: 607 063 940


 
Floristika Sonny

Vystudovala jsem floristiku na Střední škole zahradnické a technické v Litomyšli. Už při škole jsem se věnovala praxi a zamilovala si vázání květin a tvorbu dekorací. Po studiu jsem pracovala v květince a v roce 2013 jsem se rozhodla živit prací, kterou miluji a kterou umím. Od té doby dělám radost všem, kteří to ode mě očekávají
Poskytuji kompletní floristické služby, které ocení především nevěsty. Pro budoucí novomanžele zajistím dekorace na svatební hostinu, na auta nebo kočáry, k rautu, vyzdobím svatební exteriéry i interiéry, samozřejmostí je ženichova klopa, svatební kytice podle požadavků nevěsty, zabývám se i typologickým poradenstvím (jaká barva se k ženě, k jejím svatebním šatům i účesu hodí) a nezapomínáme ani na svědky, družičky a maminky.
Před každou realizací se s nevěstami scházím, abychom probrali jejich představy a společně připravili svatbu snů.
Do letošního roku mi pracovní zázemí poskytoval rodinný dům a všechny dekorace a květiny jsem vytvářela na základě objednávek. Nyní mám nově zařízený obchod v centru Havlíčkova Brodu se standardní otevírací dobou, což nejen nevěstám přinese větší komfort a naopak menší potřebu plánování.
Poskytuji kompletní floristické služby. Kytice Vám na objednání dovezu až domů, po Havlíčkově Brodě ZDARMA. Zajišťuji dekorace na svatby, večírky, rauty, výzdobu interiérů i exteriérů. U mě si vždy vyberete smuteční, dušičkové vazby, ale také vánoční nebo velikonoční dekorace. Vlastnoručně vyrábím svíčky s osobními vzkazy a obrázky, vytvářím originální dárkové kytice, kytice z živých květů nebo aranžmá ze suchých květů. Vše podle představ mých zákazníků.


Soňa Fiedlerová
Květinová výzdoba
Adresa: Dolní 104, Havlíčkův Brod 580 01
IČ: 019 62 353
Tel,: 734 523 948
e-mail: obchod@floristikasonny.cz
www.facebook.com/floristikasonny

 


Květinová farma FLORATORIUM

 

Jsme malá rodinná farma na Vysočině. Pěstujeme různé květiny k řezu do vázy pro všechny příležitosti a to zcela ekologicky, s příznivým dopadem na přírodu. Nabízíme své jedinečné kompletní květinové služby (vazby, instalace, doprava) anebo i výhodný samosběr našich krásných květin.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
E-mail: floratorium@email.cz
Telefon: Nela 602 678 772