Lokace

Vaší svatbu či oslavu jsme schopní připravit v mnoha lokacích. Momentálně jednáme s dalšími partnery.

V sezóně 2018 máme ještě několik volných termínů v krásném romantickém zámku Rozsochatec. 

Zámek Rozsochatec je skvělou kulisou pro svatební veselice: ať už chcete obřad na zahradě nebo v historických interiérech, ať už si objednáte raut nebo upečete prase. Otevřeme vám zámeckou vinárnu, kde můžete tančit až do rána. A buďte si jisti: svatebčané se nudit nebudou. Mohou si během zahradní slavnosti zasportovat, děti vyřádit na dětském hřišti. Totéž platí o oslavencích všech možných životních situací. Mimo svatebního obřadu a hostiny zámek disponuje ubytovací kapacitou 40-ti lůžek s možností využití přistýlek.

www.zamekrozsochatec.cz


Další krásnou lokací je nový kulturní dům v obci Suchá. Součástí kulturního domu je víceúčelový sál o rozloze 216 metrů čtverečních s kapacitou 112 míst. Vedle kulturního domu je pěkná květnatá louka která se dá využít na venkovní obřad a posezení třeba u grilovaného prasátka. V letních měsících jsou zde opravdu krásné svatby a velkou výhodou je dostupnost tzv. mokré varianty v případě nepřízně počasí. Případné ubytování svatebních hostů se řeší svozem do okolních hotelů nebo penzionů.


Pokud si přejete venkovní svatbu třeba na louce tak vám zajistíme také párty stany od firmy Etimex.
Jsme rodinná firma z Havlíčkova Brodu, která se již několik let zabývá půjčováním velkokapacitních párty stanů, nůžkových stánků, podlahy, party nábytku a jiného příslušenství. Naším cílem je především vysoká kvalita poskytovaných služeb, příznivé ceny,  individuální přístup a spokojenost našich zákazníků. Pronajímáme výhradně stany z kvalitních materiálů s pevnou duralovou konstrukcí, které jsou odolné až do rychlosti větru 72km/h a použitelné celoročně. Dokonale Vás ochrání před deštěm, sluncem i větrem a zajistí pro Vaše hosty estetické, příjemné a bezpečné prostředí.

Ing. Alena Dubnová
Party stany-Etimex s.r.o.
tel. +420 777 193 491
www.partystany-etimex.cz


Resort Erich – Sázava

Další lokací na pořádání Vaší svatby je nově zrekonstruovaný hotel u obce Sázava (Žďár nad Sázavou). K dispozici je sál pro cca 60 lidí, menší salónek a restaurace s velkou terasou.
Resort Erich nabízí služby tříhvězdičkového hotelu o 28 dvoulůžkových pokojích. Případně také 10 chatek pro 4-5 osob. K dispozici je wellness, fitcentrum a mnoho dalšího vyžití. Samozřejmostí je skvělá gastronomie a prvotřídní víno.
Tento resort můžeme doporučit i pro svatební cestu. Letos se služby resortu budou ještě více rozšiřovat a od příštího roku bude v provozu také bazén, tenisové kurty a mnoho dalšího.
K pořádání svatebního obřadu je k dispozici krásný altán s nádhernou okolní přírodou, historický vlak a mnoho dalších krásných zákoutí v srdci Žďárských vrchů.

Připravujeme také další lokace včetně krásného romantického statku na vysočině a také svatby u moře. Aktuálně Vám rádi zprostředkujeme svatební cestu na Bali a dalších exotických míst. Web je ve výstavbě – fotografie a další informace přidáme co nejdříve.


Svatba na louce – Hladový mlýn

Bylo nám velkou ctí, že jsme mohli připravit raut a část výzdoby na tak krásném místě. Svatba na louce je prostě úžasná. Lokalita se sice jmenuje Hladový mlýn, ale hlady nikdo netrpěl. Naopak, novomanželé nechali připravit skvělé menu, kde nic nechybělo. V současné době jednáme s majiteli o možnosti pravidelného pořádání svateb. Pokud chcete strávit Váš svatební den na louce uprostřed překrásné přírody, tak nás neváhejte kontaktovat.

 


Lipnice nad Sázavou

Nově spolupracujeme s hotelem na náměstí v Lipnici na Sázavou. Obřad Vám připravíme buď na lipnickém hradě nebo kdekoli v okolí. Případně také v místním krásném kostele. Hotel Lipnice nabízí krásný stylový sál s barem a terasou o kapacitě až 120 hostů. Přímo v hotelu je samozřejmě možnost ubytování pro svatebčany o kapacitě 32 lůžek. Pokud by jste potřebovali lůžek více, tak není problém zajistit v blízkém okolí. Součástí hotelu je také kavárna a wellness s finskou saunou.
Fotografie doplníme v dohledné době.