Lokace

Vaší svatbu či oslavu jsme schopní připravit v mnoha lokacích. Stále jednáme s dalšími partnery.
K dispozici máme plně vybavenou pojízdnou kuchyni a tak nejsme místem vaší události nijak omezeni. 
Rádi vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího místa a vše potřebné domluvíme.


Zámek – Rozsochatec

Zámek Rozsochatec je skvělou kulisou pro svatební veselice: ať už chcete obřad na zahradě nebo v historických interiérech, ať už si objednáte raut nebo upečete prase. Otevřeme vám zámeckou vinárnu, kde můžete tančit až do rána. A buďte si jisti: svatebčané se nudit nebudou. Mohou si během zahradní slavnosti zasportovat, děti vyřádit na dětském hřišti. Totéž platí o oslavencích všech možných životních situací. Mimo svatebního obřadu a hostiny zámek disponuje ubytovací kapacitou 40-ti lůžek s možností využití přistýlek.

www.zamekrozsochatec.cz

 


Zámek Úsobí

 
Svatby zajišťujeme také na zámku Úsobí kde jsou k dispozici:

  • 4 historické apartmány 5 economy pokojů
  • Rytířský a Erbovní sál pro celkem až 120 osob
  • 4 historické salónky
  • Francouzský a anglický park s výhledem na zámek
  • Šenk u Bílé paní s posezením na uzavřeném nádvoří
  • Vysvěcenou zámeckou kapli

Další krásnou lokací je nový kulturní dům v obci Suchá. Součástí kulturního domu je víceúčelový sál o rozloze 216 metrů čtverečních s kapacitou 112 míst. Vedle kulturního domu je pěkná květnatá louka která se dá využít na venkovní obřad a posezení třeba u grilovaného prasátka. V letních měsících jsou zde opravdu krásné svatby a velkou výhodou je dostupnost tzv. mokré varianty v případě nepřízně počasí. Případné ubytování svatebních hostů se řeší svozem do okolních hotelů nebo penzionů.


Párty stany Etimex


Pokud si přejete venkovní svatbu třeba na louce tak vám zajistíme také párty stany od firmy Etimex.

Jsme rodinná firma z Havlíčkova Brodu, která se již několik let zabývá půjčováním velkokapacitních párty stanů, nůžkových stánků, podlahy, party nábytku a jiného příslušenství. Naším cílem je především vysoká kvalita poskytovaných služeb, příznivé ceny,  individuální přístup a spokojenost našich zákazníků. Pronajímáme výhradně stany z kvalitních materiálů s pevnou duralovou konstrukcí, které jsou odolné až do rychlosti větru 72km/h a použitelné celoročně. Dokonale Vás ochrání před deštěm, sluncem i větrem a zajistí pro Vaše hosty estetické, příjemné a bezpečné prostředí.

Ing. Alena Dubnová
Party stany-Etimex s.r.o.
tel. +420 777 193 491
www.partystany-etimex.cz


Resort Erich – Sázava

Další lokací na pořádání Vaší svatby je nově zrekonstruovaný hotel u obce Sázava (Žďár nad Sázavou). K dispozici je sál pro cca 60 lidí, menší salónek a restaurace s velkou terasou.
Resort Erich nabízí služby tříhvězdičkového hotelu o 28 dvoulůžkových pokojích. Případně také 10 chatek pro 4-5 osob. K dispozici je wellness, fitcentrum a mnoho dalšího vyžití. Samozřejmostí je skvělá gastronomie a prvotřídní víno.
Tento resort můžeme doporučit i pro svatební cestu. Letos se služby resortu budou ještě více rozšiřovat a od příštího roku bude v provozu také bazén, tenisové kurty a mnoho dalšího.
K pořádání svatebního obřadu je k dispozici krásný altán s nádhernou okolní přírodou, historický vlak a mnoho dalších krásných zákoutí v srdci Žďárských vrchů.
 

Připravujeme také další lokace včetně krásného romantického statku na vysočině a také svatby u moře. Aktuálně Vám rádi zprostředkujeme svatební cestu na Bali a dalších exotických míst.


Svatba na louce – Hladový mlýn

Bylo nám velkou ctí, že jsme mohli připravit raut a část výzdoby na tak krásném místě. Svatba na louce je prostě úžasná. Lokalita se sice jmenuje Hladový mlýn, ale hlady nikdo netrpěl. Naopak, novomanželé nechali připravit skvělé menu, kde nic nechybělo. V současné době jednáme s majiteli o možnosti pravidelného pořádání svateb. Pokud chcete strávit Váš svatební den na louce uprostřed překrásné přírody, tak nás neváhejte kontaktovat.

 


Lipnice nad Sázavou

Nově spolupracujeme s hotelem na náměstí v Lipnici na Sázavou. Obřad Vám připravíme buď na lipnickém hradě nebo kdekoli v okolí. Případně také v místním krásném kostele. Hotel Lipnice nabízí krásný stylový sál s barem a terasou o kapacitě až 120 hostů. Přímo v hotelu je samozřejmě možnost ubytování pro svatebčany o kapacitě 32 lůžek. Pokud by jste potřebovali lůžek více, tak není problém zajistit v blízkém okolí. Součástí hotelu je také kavárna a wellness s finskou saunou.
Fotografie doplníme v dohledné době.


Samota Křemen

Snoubenci a jejich hosté oceňují především klid a krásu tohoto místa, kde je možné uspořádat svatební obřad i hostinu a následnou svatební zábavu. Svatební obřad je možné zařídit rovněž v kapli hradu v Lipnici nad Sázavou, která je od samoty Křemen vzdálena pouhé 2 kilometry. Pro svatební obřad přímo na samotě Křemen si mohou snoubenci vybrat jakékoliv místo dle jejich vlastního uvážení, například v háječku z olší, u jezírek, na kraji lesa, v sadu…

Samota Křemen je obklopena krásnou přírodou, která vytváří nádherné kulisy po svatební fotografie a je příjemná pro odpočinek po svatebním veselí.

K uspořádání svatební hostiny je možné využít tradiční vysočinskou stodolu, tzv. horní statek, postavený z kamene, cihel a dřeva, s dřevěnou podlahou a mlaty vydlážděnými cihlami. Pro svatební zábavu je obvykle využíván velký uzavřený dvůr, kde je možné postavit taneční parket, party stany, využít živou nebo reprodukovanou hudbu, je zde dostatek místa pro grilování, stoly s lavicemi pro venkovní posezení hostů při taneční zábavě apod. V případě nepřízně počasí je možné využít pro tanec i prostory stodoly.

Obytná část bývalého statku slouží obvykle k ubytování nevěsty a ženicha v romantickém pokoji s klenutými stropy, případně dalších nejbližších osob snoubenců v dalším pokoji (současná kapacita je celkem 8 osob ve stavení). Ubytování pro svatební hosty je možné zařídit v nedaleké Lipnici nad Sázavou, potažmo v dalších okolních obcích a městech. Na Samotě Křemen je také možné stanovat v sadu – tuto možnost již využila řada svatebních hostů.